logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz
Odtülüler Şubeler

Butik Dershane Ankara

Öğrencilerin, eğitimlerden bekledikleri verimi alabilmeleri için birebir ders görmeleri gereklidir. Ancak ne mevcut dershane şartlarında ne de okul şartlarda bu “birebir eğitim” kavramının içinin doldurulması tam anlamı ile mümkün değildir. Butik dershaneler ise tam da bu soruna yönelik olarak ortaya çıkan ve birebir ilgilenme imkânı ile öğrencilerin gelişimlerini mümkün olan en verimli şekilde destekleyen dershanelerdir. Ankara butik dershane konusunda oldukça zengin olan bir şehirdir. Bunun temel nedeni ise Odtülüler Dershanesi’nin Ankara ve ilçelerinde hizmet sunuyor olmasıdır. Ankara butik dershane türlerinin geleneksel dershanelere kıyasla sahip oldukları avantaj ve farklılıklar ise aşağıda verildiği gibidir.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Ankara Butik Dershane ve Geleneksel Dershane Farkları

  Butik dershaneler, sınıf mevcudunun düşük olduğu dershanelerdir. Bu tür dershanelerde en fazla 6 ila 8 arası öğrencinin ders gördüğünü söylemek mümkündür.

  Butik dershanelerde var olan eğitim düzeyi oldukça yüksektir. Örneğin Ankara, butik dershane konsepti çerçevesinde hizmet sunan Odtülüler Dershanesi aracılığı ile mevcut nüfusuna seçilmiş eğitim kadrosu ile eğitim imkânı sunmaktadır.

  Odtülüler Dershanesi, genel olarak da öğrenci koçluğu hizmeti sunan bir dershanedir. Ancak Ankara butik dershane konseptli dershaneler arasında yerini alan Odtülüler Dershanesi, bu hizmeti daha profesyonel yaklaşımlı bir temele oturtmuştur. Bu da öğrenciler ile birebir ilgilenme imkânı sunan eğitim koçlarının, verimlerini olumlu anlamda etkilemelerini mümkün kılmıştır.

  Unutulmamalıdır ki, eğitimin kalitesini olumlu ya da olumsuz anlamda etkileyebilen en temel unsur disiplindir. Disiplin olmadan verilen eğitimden verim almak mümkün değildir. Bu sebeple bir dershanede disiplin olmazsa olmazdır. Ankara butik dershane konsepti ile hizmet Sunan Odtülüler Dershanesi de bu bağlamda bir “butik dershane” olmanın gerekliliğini yerine getirerek disipline fazlasıyla önem vermiştir.

   

  Odtülüler Ankara Butik Dershane Disiplini

  Odtülüler Ankara Butik Dershane’de disiplin de ön planda tutulur. Öğrencinin ders sırasında derslere odaklanmasını sağlamak adına birtakım uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamalardan biri derse telefonla girilmemesidir. Derste telefon kullanmayan öğrenciler derse daha iyi odaklanır. Ayrıca hizmetler kapsamında veli bilgilendirme uygulaması da vardır. Öğrenci hakkındaki gelişmeler aileler ile de değerlendirilir.

  Deneyimli ve alanında uzman öğretmen kadrosu ile 5 ve 10 kişilik homojen gruplarda, tamamen öğrenme ve öğrenci odaklı bir programla çalışan butik dershaneler, normal dershanelere kıyasla daha başarılı öğrenciler yetiştirir. Butik dershaneler, -özellikle Odtülüler Ankara butik dershaneleri- küreselleşen dünyada bilim ve teknolojide yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek aktif şekilde kullanan, standartlara uygun, özgün başarıları ve uygulamaları ile eğitim alanında öncü olmaktadırlar.

  Her geçen gün yenilenmekte olan sınav sistemine adapte olmaya çalışan öğrencilerin bu adaptasyon sürecini en sancısız şekilde atlatması ve hedeflerine ulaşması gereklidir. İşte tam bu amaçla yola çıkan Odtülüler Ankara butik dershaneleri, öğrencilere psikolojik destekten aile içi desteğe kadar her konuda yardımcı olarak sınav senelerini hasarsız geçirmelerini sağlamaktadırlar.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Maksimum 8 kişilik sınıflarda öğrencilerin birebir takibi yapılarak, düzenli ve disiplinli bir ortamda, kariyer planlamalarına göre başarılı ve mutlu olacakları üniversite ve bölümlere girmelerine yardımcı olan Ankara butik dershaneleri, son dönemde fazlasıyla yaygınlaşmıştır.

  Özellikle sınav senesinde öğrenciler kendi okullarının yanında ek kurumlarda daha fazla pratik yaparak sınavlara çalışmak istemektedirler. Odtülüler Ankara butik dershaneleri 6. Sınıftan 12. Sınıfa kadar ayrı ayrı dershane sınıfları ve mezun sınıflarıyla öğrencilerin bütün isteklerini hatta isteklerinden daha fazlasını gidermektedirler.

   

  Artık geçerliliğini yitirmiş olan klasik eğitim metotları sınavlara hazırlanırken öğrencilere hiçbir yarar sağlamaz ve öğrencilerin iyi bir eğitimden mahrum kalmasına neden olur. Bu sebeple çocuğunuz için Ankara butik dershane fiyat araştırması yaparken bakılacak ilk özellik kurumun çağdaş ve güvenilir bir eğitim anlayışına sahip olup olmaması olmalıdır.

  Odtülüler Ankara butik dershaneleri öğrencilere birçok farklı alanla katkı sağlayacak özgün programlar oluştururken aynı zamanda psikolojik yardımlarıyla da öğrencilere destek olmaktadırlar. Sağlıklı bir öğrenci-öğretmen-veli ilişkisi mevcuttur. Öğrencilerin derslere katılıp katılmadığı ve en başından itibaren derslerde ne kadar ilerleme kaydetmiş, bu gibi bilgilerin hepsi veli bilgilendirme sistemiyle velilere iletilir. Velilerin öğrencileriyle ilgili tüm bilgilere tam anlamıyla ulaşımı sağlanır bu sayede veliler aklında herhangi bir soru işareti kalmadan gönül rahatlığıyla çocuklarını Ankara butik dershanelerine emanet edebilir.

  Başarılarımızdan Birkaçı

  Odtülüler Sizi Sınava Hazırlar

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Kübra Ç.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Onur B.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Mesut S.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Utku Fırat A.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Aslı Ş.

  Odtülüler
  Mart 2, 2021

  Selin D.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi