Ankara Dershane Fiyatları 2019

Ankara dershane fiyatları 2019 yılı itibariyle çok uygundur. Ankara merkezde 2008 yılından bu zamana kadar eğitim veren kurum şu an temel lise olarak da eğitim vermektedir. Etüt merkezi, dershane konumuna temel liseyi de ekleyen tecrübeli kurum ilerleyen süreçlerde yoluna özel okul ve kolej olarak devam edecektir. Kaliteli ve nitelikli eğitimiyle 2008 yılından itibaren bünyesine yeni şubeler açarak ilerlemektedir. Kalite tesadüf değildir. Öğrenciler için kaliteli ve iyi bir eğitim vermek için 10 yıldır hizmet veren kurum büyüyerek öğrenci profilini genişletmektedir. 9.10.11.12.sınıflar için temel lise eğitimi verilmektedir. Bir okulda olması gereken tüm akademik bilgilerin yanı sıra öğrenci için gerekli olan piskolojik desteği de sağlamaktadır.

Ankara dershane fiyatları 2019‘da diğer dershanelerin verdiği eğitim ve imkanlarla karşılaştırıldığında daha uygundur. Öğrenci ve veliler için uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Erken kayıt döneminde çok avantajlı fiyatları kayıt olabilirsiniz. Kayıt yenilemede de avantajlı fiyatlar sağlanmaktadır. Dershane öğrenci ve veliler için fiyat konusunda yardımcı olmaktadır. Amacı nitelikli, başarılı, çağdaş, araştıran, sorgulayan, ailesine ve devletine bağlı, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, maddi ve manevi değerlere saygılı, hoşgörülü, saygılı, iyi bireyler yetiştirmek olan bir dershanedir. Önceliği öğrenci olan eğitim kurumu, öğrenci için en iyi öğretmenlerle çalışmaktadır.

Ankara dershane fiyatları 2019 yılında dershanenin verdiğim eğitim kalitesi ve alanındaki deneyimine göre değişiklik göstermektedir. Dershaneler öğrenciler için gerekli olan akademik eğitimlerin yanında öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini destekleyecek imkanlar sağlamalıdır. Dershanenin eğitim verdiği öğrenci grupları düşünüldüğünde yaş itibariyle ve gelişimsel dönem bakımında ergenlik döneminde olan gençlerdir. Ergenlik dönemi gençlerin çok hassas oldukları ve dikkat edilmesi gereken bir dönemdir. Bu dönemde gençler meraklı ve araştırma içerisinde olurlar. Bir gruba ait olma, arkadaş edinme istekleri yüksektir. Yanlış gruplara katılabilir,  yanlış kişilerle arkadaşlar edebilirler. Kötü alışkanlıklar edinebilirler. Bu sebeple öğrencinin ders aldığı dershane bunları göz önünde bulundurarak öğrencilere ve ailelere gerekli rehberlik eğitimleri vermektedir. Gençlerin psiko-sosyal gelişimlerini destekleyen, kendileriyle ilgili farkındalıklarını artıran koçluk eğitimi verilmektedir. Ailelerinde bu dönemde nasıl davranmaları gerektiğiyle ilgili yönlendirmeler yapılmaktadır. öğrencilerinin hepsine tek tek birey olarak değer veren dershanenin ayrıcalıklı öğrencilerinden biri de siz olabilirsiniz.