logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz
Odtülüler Şubeler

Ankara Dershane

Çocukların geleceğinin temelleri eğitim hayatında atılır. Odtülüler Dershanesi, bu eğitim hayatı süresince çocukların temellerinin sağlam, geleceğinin parlak olması için çözümler sunar. Ankara dershane seçenekleri arasında ideal bir eğitim kurumu olan Odtülüler, lise çağından eğitime başlayarak çocukları üniversiteye hazırlar.

Ankara Dershane Grupları

Odtülüler Ankara dershane şubesi, lise dönemindeki 4 gruba da eğitim verir. 9, 10 ve 11. sınıflarda hem dönem içi derslerde başarı sağlanmasına hem de son yılda yapılacak çalışmalara hazırlanılmasına olanak tanır. Bu sayede 12. sınıfa gelen öğrenciler çalışma disiplinini kazanmış olur ve üniversite hazırlıklarına daha güçlü bir şekilde başlar. Ayrıca mezun grupları için de özel çalışmalar yapılmaktadır.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Ankara Dershanelerinde Etüt Sistemi

  Akademik başarı konusunda ülke sıralamasında üst sıralarda yer alan Ankara dershane konusunda da farklı seçeneklere sahiptir. Ankara dershane seçenekleri arasında öne çıkan Odtülüler Dershanesi, benzersiz uygulamaları ile çocukları hem üniversiteye hem geleceğe hem de hayata hazırlar. Dershanenin sunduğu etüt sistemi, öğrencinin başarısızlığına sebebiyet verecek tüm durumları ortadan kaldırır. Anlama hatası bulunan öğrencilere sınıf ortamında değil de bire bir sistem ile ders verilir ve bu sayede hataya neden olan sorun da çözüme kavuşturulur.

  Üniversite sınavlarında başarısızlığa yol açan bir diğer problem de pratik hatasıdır. Başarılı Ankara dershane kurumlarından biri olan Odtülüler, pratik hatasından kaynaklanan sorunlar için de çözümler üretir. Yanlış yöntem seçilmesi halinde öğrencinin yaptığı pratikler faydasız olur ve sınavda başarılı sonuçlar elde edilemez. Odtülüler Ankara Dershanesi, özel uygulamalar ile en verimli pratik yöntemlerini öğrencilere öğretir ve başarı oranı artar.

  Odtülüler Ankara Dershanesinde Başarı

  Öğrencilerin aldığı temel eğitimden kaynaklanan sorunlar da Odtülüler Ankara Dershanesi’nin kendine özgü yöntemleri ile çözülür. Temeli zayıf olan ve dershaneye başlamaya geç kalmış öğrenciler için, normal dönem derslerinin görüldüğü programın haricinde bir de çizgi altı grupları açılır. Bu gruplarda öğrencilerin alt yapısındaki boşluklar verimli bir şekilde doldurulur ve bu eğitime paralel olarak verilen derslerde de başarı oranı yükselir.

  Ankara dershane seçenekleri arasında seçim yaparken iyi bir araştırma yapılması gerekir. Ankara dershane kurumları arasında başarısıyla öne çıkan Odtülüler Dershanesi, motivasyon programları, öğrenci takip sistemi, veri bilgilendirme sistemi gibi yenilikçi çözümleri ile öğrenciyi başarıya velileri de mutluluğa ulaştırır.

  Ankara Dershane Fiyatları

  Ankara dershane fiyatlarını belirleyen pek çok kriter vardır. Dershanenin sağladığı imkanlar doğrultusunda fiyatlar değişmektedir. Dershanenin konumu, bulunduğu bina, öğretmen kadrosu, dershanenin personeli, yayınları, öğrenci profili, ders saatleri, yaz kampları, etüt saatleri, veli bilgilendirme sistemi, öğrenci takip sistemi, butik sınıfları, birebir takip, akıllı panel sistemi, öğrenci koçluğu gibi hizmetlerin olması fiyatları değişiklik göstermektedir. Kurum olarak öğrencilerimizi tüm bu imkanları sağlamaktayız. Öğrencilerle birebir ilgilenerek öğrencilerin daha başarılı olmaları için çabalamaktayız. Öğrencilerin başarılı olmaları için kurum olarak fedakar olmak gerekir. Parlak bir gelecek, güzel yarınlar için eğitimin çok iyi olması gerekir. Öğrencilerin tümünün iyi bir eğitim almaya hakkı vardır. Eğitimli gençler umutlu yarınlar demektir.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Ankara dershane fiyatları öğrencilerin birebir aldıkları etüt saatlerine göre değişmektedir. Kurum olarak her öğrencinin istediği her dersten 1 saat etüt alma hakları vardır. İstedikleri her dersten 1 saat etüt olmaları demek her hafta derslerinde sorun kalmaz. Bu mükemmel bir ayrıcalıktır. İstenilen her dersten haftalık 1 saat etüt demek o dersten hiçbir sorun kalmayacak demektir. Birebir etütler dışında sınıflar butik olduğumuz için sadece öğretmenin anlatımıyla ilerlememektedir. 12 kişilik butik sınıflarda öğrenciler dersin merkezindedir. Atif bir şekilde dersin tüm aşamasındadırlar. Tartışarak, soru sorarak, proje yaparak, problem çözerek, görüşlerini geliştirerek, inceleyerek derslerin tüm aşamasında aktif olmaktadırlar. Bu da öğrencilerin dersten sıkılmadan en iyi şekilde öğrenmelerini sağlamaktadır.

  Başarılarımızdan Birkaçı

  Odtülüler Sizi Sınava Hazırlar

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Onur B.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Mesut S.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Utku Fırat A.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Aslı Ş.

  Odtülüler
  Mart 2, 2021

  Selin D.

  Odtülüler
  Mart 2, 2021

  Derya K.

   

  Ankara dershane fiyatları öğrencilere sunulan tüm imkanlar düşünüldüğünde gayet uygundur. Öğrencilerin tümü için akıllı panel uygulamamız vardır.  Öğrenciler panel sayesinde ödevleri takip edebilmektedirler. Öğrenciler akıllı panel üzerinden test çözebilmektedir. Bu sonuçları hem öğrenciler hem de veliler görebilmektedir. Sonuçlar rehber öğretmenler tarafından takip edilmektedir. Öğrencilere konuyla ilgili dönüş yapılmaktadır. Yapılan hatalar, yanlışlar tekrar gözden geçirilmektedir. Öğrencilerin evlerinde verimli bir şekilde ders çalışabilmeleri için onlara koçluk hizmeti verilmektedir. Böylece öğrenciler kendi kendileri kontrol edebilmektedir. Başkalarının denetimi olmadan ders çalışma alışkanlığı edinmektedirler. Böylece okul derslerinde, sınavlarında daha başarılı olabilmektedirler. Evde ders çalışma disiplini kazanan ve başarılı olan öğrenciler başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirebilirler.   

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi