Ankara Dershane

Ankara dershane olarak 2008 yılından beri Ankara Kızılay’da eğitim vermektedir. Odtülüler Eğitim Kurumları öğrencilerine koçluk konseptiyle hizmet vermektedir. Öğrencilerinin her biri için tek tek ilgilenilmektedir. 12 kişilik sınıflarda öğrenciler eğitim almaktadır. Butik dershanecilik anlayışıyla eğitim veren kurum öğrenci odaklıdır. Hedefi kurumda kayıtlı olan tüm öğrencilerin başarılı bir şekilde eğitim almaları için çaba sarf etmektedir. Yaz kampları, öğrenci koçluğu sistemi, öğrenci takip sistemi, veli bilgilendirme sistemi, etüt sistemi gibi pek çok hizmet öğrencilere sunulmaktadır. Bu sistemlerin hepsi öğrencilerin başarılı olması için yapılmaktadır. Öğrenci kurum tarafından sürekli takip edilmektedir. Dershaneye kaydolduğu ilk günden itibaren takip sistemiyle kayıt altına alınarak yakından izlenir. Gelişmeler doğrultusunda öğrenci kendi koçuyla birlikte plan yapmaktadır.

Ankara dershane yılların deneyimini, kalite ve huzurlu bir dershane ortamıyla birleştirerek öğrenciler için en iyi eğitimi düşünen kurumdur. Öğrenciler konusunda hassastır. Öğrencisi olan tüm öğrencilerin başarılı olmasını istemektedir. Bunun içinde alanında uzman ve deneyimli bir öğretmen kadrosuna sahiptir. Öğretmenlerini seçerken çok titiz davranmaktadır. Kaliteli bir eğitim için nitelikli öğretmenler gerekir. Öğretmenler güler yüzlü, hoşgörülü, sabırlı, alanına hakim, araştıran, yeniliklere açık bireylerdir. Öğrencileri için kendini geliştiren, alanındaki değişimleri yakından takip eden ve öğrencileri de bu konuda bilgilendiren bireylerdir. Öğrencilerinin başarıları için fedakarca çalışan, yoğun çaba sarf eden bireylerdir. Alanlarına hakim ve deneyimlidirler.

Ankara dershane maddi ve manevi değerlere saygılı, vicdanlı, hoşgörülü, başarılı, çalışkan, azimli, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, saygılı, iyi bireyler yetiştirmek hedefi olan bir dershanedir. 10 yıllık deneyimle etüt merkezi, temel lise, dershane olarak eğitim veren bir dershanedir. 9.10.11.12.sınıf grupları, mezun grupları, ygs-lys grupları, mys grupları, yks grupları, teog grupları mevcuttur. Temel lise, etüt merkezi, dershane olarak hizmet vermektedir. Tüm öğrenci grupları için hafta içi sabah akşam, hafta sonu birçok grubu mevcuttur. Ankara’da uygun fiyatlara öğrencilerin kayıt olabileceği bir kurumdur. Odtülüler Eğitim Kurumları öğrenciler için profesyonel eğitim vermektedir. Kurumda çalışan tüm personel işini en iyi şekilde yaparak öğrencilerin eğitimlerinin aksamaması için çaba sarf etmektedirler. Öğrencinin okulda kaliteli ve nitelikli zaman geçirmesi için gerekli olan tüm şeyler yapılmaktadır.