Ankara Dershaneler 2019

Ankara dershaneler 2019 yılında Ankara Kızılay’da yaklaşık 11 senedir eğitim veren bir kurum olacaktır. 2008 yılında etüt merkezi ve dershane olarak eğitime başlamıştır. Şu anda etüt merkezine, dershaneye ek olarak ayrıca temel lisedir. İlerleyen süreçlerde özel okul ve kolej olarak eğitim vermeye de başlayacaktır. Güvenli bir ortamda eğitim veren dershane öğrenciler için tüm imkanları sağlamaya çalışmaktadır. Teknolojik gelişmeleri, sistemdeki güncellemeleri çok yakından takip eden bir dershane olmanın pek çok avantajı vardır. Öyle olmasaydı 2008 yılından bu zamana kadar yeni şubeler açarak büyümektedir. Öğrenciler için en iyisini düşünen dershane 2008’den beri Kızılay’da en çok tercih edilen öncü kurumlardan biridir.

Ankara dershaneler 2019 yılında sizde verdiğiniz paranın karşılığında iyi bir eğitim almak istiyorsanız öncelikli tercihlerinizin arasında yer alması gerekmektedir. Dershane kurumsal ve butik bir dershanedir. Öğrencilerinin tümünü tek tek kaydettikleri bir takip sistemleri bulunmaktadır. Öğrenci takip sistemleri öğrencilerin tüm bilgilerinin kaydedildiği bir sistemdir. Günlük ders programları, yapılan dersler, aldığı etütler, çözdüğü testlerin, taramaların ve denemelerin sonuçları sistemde kaydedilmektedir. Öğrencinin sonuçları sayısal verilerle ve grafiklerle sistemde yer almaktadır. Yaptığı hataları, sonuçları ve başarı yüzdeleri öğrenci istediği zaman görebilmektedir. Öğretmenler tarafında da sistem sık sık kontrol edilmektedir. Öğrencilerin durumuyla ilgili genel bir çizelge oluşturulup takip altına alınmaktadır. Sonuçlar doğrultusunda öğrencilere gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Dershane olarak öğrencilere çok fazla hizmet sunan kurum Ankara dershaneler 2019 yılında da öncü olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda yaz kamplarıyla öğrencileri yeni eğitim-öğretim yılına hazırlanılmaktadır. Yaz kamplarında öğrenciler bulundukları sınıflara göre sınavlara alınmaktadır. Özel 4-5 kişilik gruplarla yazın öğrenci eksikleri tespit edilip uygun programlar hazırlanmaktadır. Grupların programı doğrultusunda öğretmenler tarafından dersler verilmektedir. Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya gibi birçok derste konular anlatılmaktadır. Konu sonlarında taramalar çözülüp hatalar konusunda öğrencilere dönüt verilmektedir. Ayrıca dersler yanında etkinliklerde yapılmaktadır. Tatil olması sebebiyle sürekli ders yapılmaz. Öğrencileri yormayan, eğlendirirken öğretme amacı doğrultusunda uygun programlarla ilerlenmektedir. Amaç yaz tatilinde öğrencilerin geçmiş yıllara ait konu eksiklerini tamamlayıp yeni eğitim-öğretim yılına hazırlamaktır.