Ankaradaki Dershaneler

Ankaradaki dershaneler eğitim konusunda deneyimlidir. 2008 yılından beri 10 yıldır eğitim vermektedir. Etüt merkezi olarak eğitime başlayan Odtülüler Eğitim Kurumları ilerleyen süreçte dershane ve temel lise olarak eğitime devam etmektedir. Ankara’nın pek çok yerinde şubesi bulunan kurum ilerleyen yıllarda özel okul ve kolej olarak eğitim vermeye devam etmeyi hedeflemektedir. Hizmetlerini genişleten kurum öğrenciler için hizmetlerine yenilerini eklemektedir. Az sayıda seçici öğrenciye en iyi eğitimi vermektir. Bu sebeple butik dershanecilik anlayışına sahiptir. Öğrencilerinin hepsiyle birebir tek tek ilgilenip onların okul başarılarını artırmak, ders notları yükseltmek ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlama amacındadır.

Ankaradaki dershaneler kaliteli eğitimi uygun fiyatlara vermektedir. Erken kayıt döneminde avantajlı fiyatlara kayıt olabilirsiniz. Kayıt yenilendiğinde ya da erken kayıt döneminde kayıt olunduğunda avantajlı fiyatlara dershaneye kayıt olabilirsiniz. Size uygun ödeme şekilleriyle avantajlı fiyatlara kayıt oluşturabilirsiniz. Uygun fiyatlara kaliteli ve nitelikli eğitim alabileceğiniz nadir yerlerden biri Odtülüler Eğitim Kurumlarıdır. Profesyonel çalışanları, alanında uzman ve tecrübeli öğretmenleri, sıcak huzurlu sınıflarıyla nitelikli bir eğitim ortamı sunmaktadır. Öğrencilerine butik sınıflarda yüz yüze eğitim imkanı sunulmaktadır. Az sayıda öğrencinin olduğu snıflarda eğitim-öğretim faaliyetleri daha sağlıklı ilerlemektedir. Sınıfta disiplin sorunları çıkmaz, çıkarsa da öğretmenin kontrol altına alması daha kolaydır. Ayrıca öğrencilerin her biriyle ayrı ayrı ilgilenmek, onlara söz hakkı vermek, konuşmalarına izin vermek çok kolaydır.

Ankaradaki dershaneler öğrencileri için yaz kamplarıyla eğitimlere başlamaktadır. Öğrencilerinin yazdan itibaren kurslara alarak yeni eğitim öğretim yıllarında eksiklerini tamamlamış bir şekilde başlamalarını sağlamaktadır. Odtülüler Eğitim Kurumları öğrencilerini eksiksiz bir eğitim alması ve yeni eğitim yılında başarılı olması için yaz kampları düzenlemektedir. Birçok öğrenci sayısal derslerde başarısız olmaktadır. Bu başarısızlık sebebiyle istedikleri hedeflere ulaşmakta ço zorlanmaktadır. Öğrencilerin çok korktukları matematik, fizik, kimya, biyoloji gibi dersleri kabus olmaktan çıkarmaktadır. Öğrenciler yaz kamplarıyla eğitime başlayarak önceki dönemlere ait eksik bilgilerini tamamlamaktadır. Öğrencilere günlük olarak yoğunlaştırılmış ders programlarıyla 4-6 hafta arasında eğitim verilmektedir. Öğrenciler yaz kampı sonunda tüm bilgi eksiklerini tamamlamaktadır. Konu sonları çok fazla soru çözülerek öğrencilerin tüm soru türlerini görmeleri sağlanmaktadır.