logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz
Odtülüler Şubeler

Batıkent Butik Dershane

Sınav dönemleri, öğrenciler için sınav alışkanlığının ve ders çalışma alışkanlığının kazanılması gereken en önemli dönemleridir. Hem beden hem de beyin olarak gerekli hazırlıkların yapılması gereken bu önemli dönemde öğrenciler okulları dışında dershane ve butik dershanelere yönelirler. Odtülüler Batıkent butik dershane ve normal dershaneler karşılaştırılınca en avantajlı gözüken seçenek butik dershaneler oluyor. Gerek az kişilik sınıfları, gerek birebir eğitim imkânı olsun, alanında uzman öğretmen kadrosuyla öğrencileri sınavlara hazırlar.

Yaygın eğitim sisteminin yetersiz geldiği zamanlarda devreye giren ek kurumlardan olan butik dershanelerin oldukça fazla avantajları mevcuttur. Akıllı tahta, projeksiyon ve görsellik destekli materyallerin yaygın olduğu butik dershanelerde, az kişilik sınıflarda birebir eğitim modeliyle öğrencilerin eksikleri hızla kapanır.

 

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Eğer öğrencinin temeli yoksa ve konulara dair herhangi bir fikri yoksa butik dershanelerin yaz kampı avantajlarından faydalanılabilir. Yaz kamplarında ara sınıflardaki öğrenciler geçmiş seneyi tekrar edip, gelecek senenin konularına başlarlar. Böylelikle yeni eğitim yılına sağlam bir temelle başlamış olurlar. Mezun durumundaki öğrenciler ise geçmiş senelerdeki eksiklerini hızlı ve verimli bir tekrar ile kapatırlar. Tamamen sınav odaklı bir çalışmaya yönelirler.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Batıkent, Ankara’nın gelişmiş yerleşim alanlarından nüfusu 200.000’i aşmış kalabalık bir semtidir. Dolayısıyla butik dershane ihtiyacı da artan semtlerden biridir. Batıkent butik dershaneleri arasında seçim yaparken ilk olarak hizmet kalitesi değerlendirilmelidir. Bunun yanında makul fiyatlı olarak her bütçeye uyum sağlaması gereklidir. Batıkent’teki pek çok dershane ve butik dershane, kötü hizmet vermesine rağmen, son derece yüksek ücretler talep etmektedirler.

  Batıkent butik dershanelerinin en büyük avantajlarından olan eğitim koçluğu, butik dershaneleri diğer dershanelerden ayırır. Her öğrenci bu zorlu sınav döneminde psikolojik çöküntüye uğrar, ders çalışma hevesini ve isteğini kaybeder, ailesi veya arkadaşlarıyla tartışır bu nedenle derslerini aksatır. İşte bu gibi durumlarda Batıkent butik dershanelerindeki eğitim koçları veya rehberlik öğretmenleri gereken ilk yardımı yaparlar. Öğrencinin moralini ve şevkini yerlerine getirirler.

  Odtülüler Batıkent butik dershanede psikolojik danışmanlık dışında öğrencilerin hangi dersi ne kadar çalışması gerektiğini, hangi konularda daha fazla soru çözmesi gerektiğini de hesaplayıp analiz eden eğitim koçları, öğrencilerin hedeflerine ulaşmaları için son derece yüksek bir özveriyle çalışırlar.

  Başarılarımızdan Birkaçı

  Odtülüler Sizi Sınava Hazırlar

  Odtülüler
  Mart 7, 2015

  Utku G.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Kübra Ç.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Onur B.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Mesut S.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Utku Fırat A.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Aslı Ş.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi