logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz

Batıkent Dershane

Batıkent semtinde dershaneler sokağında bulunan Odtülüler Dershanesi, öncü eğitim ve sınav hazırlığı kurumlarından bir tanesidir. Bünyesinde birçok tecrübeli öğretmenler bulunmaktadır. Ankara ilinde pek çok şubesi bulunan Odtülüler Etüt Merkezlerinin, başarı hedefleri ve sonuçları yüksek ölçeklidir. Öğrencileri hem psikolojik hem de teknik olarak hazırlayan Batıkent Dershanesi, test çözme ve ders çalışma zorluğu çeken öğrencileri dahi hayal ettiği bölüme ve puana kolaylıkla ulaştırmaktadır.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Batıkent Dershanesi Nasıl Motivasyon Sağlar?

  Odtülüler Etüt Merkezlerine ve Anadolu Liselerine kayıtlı tüm öğrencilerin ilk olarak yetenek ve başarı durumları belirlenir. Bu doğrultuda eğitimleri devam eder. Öğrencileri doğru analiz edebilmek ve yeteneğinin daha az olduğu alanlarda zorlamamak önemlidir. Öncelikle öğrencinin başarılı olduğu ders ve konuları pekiştirmek, daha sonra öğrenci isteğiyle birlikte yetersiz kaldığı ders ve konularda yoğunlaşmak gerekmektedir. Tüm bu öğrenci-başarı ilişkisini kurumun rehberlik öğretmenleri ve danışmanları üstlenmektedir.

  Batıkent Dershanesi Başarı Durumu

  Her bir öğrenciyi önündeki sınavlara özenle hazırlamak, başarının en önemli anahtarıdır. Batıkent Odtülüler Dershanesi minimum 7 maksimum 20 kişilik olacak şekilde oluşturduğu sınıflar ile öğrencilerle birebir ilgilenmeyi ve öğrencinin aklına takılan her soruda anında cevap almayı hedeflemiştir. Böylelikle Cerrahpaşa, Hacettepe, ODTÜ, İTÜ gibi pek çok köklü üniversite ve bölümlerin kapıları Batıkent Dershanesine kayıtlı olan öğrencilere rahatlıkla açılmaktadır.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Batıkent Dershanesi Eğitim Kalitesi

  Batıkent kursları sundukları yaz okulu kampları ile eğitimlerini destekleyerek, 7-8-9-10-11-12. sınıf öğrencilere ve mezun öğrencilere hitap etmektedir. Birçok deneyimli alan öğretmeni ve rehberlik öğretmeni ile verimli etütler yapılmaktadır. Güncel müfredata uygun ders içerikleri, motivasyon uygulamaları, veli bilgi sistemi ve daha birçok yan haklar ile birlikte hızlı başarı dönütleri almayı mümkün kılmaktalar. Ayrıca öğrenci hata ve yanlışların, sebep olduğu kaynaklar (temel eksikliği gibi) tespit edildikten sonra, gerektiği noktalarda o kaynaklara yönelik destek eğitimler de mevcuttur. Öğrencilere verilen soru kitapçıkları, ders kitapçıkları ve deneme testleri gibi ek hizmetler de bulunmaktadır. Kaynak kitaplar, uygun basım evlerinden, sınava yönelik çıkabilecek tüm soruları kapsayan ve basit-orta-zor şeklinde nitelikleri olan kitaplardan oluşmaktadır.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi