logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz

Çankaya Dershane

Odtülüler Çankaya Dershanesi 2 şube olmak üzere 2007 yılından bugüne dek faaliyet göstermektedir. 7. Sınıftan 12. Sınıfa dek tüm öğrencileri ve mezun öğrencileri kapsayan eğitim olanağı mevcuttur.

Çankaya Dershanelerinin yanı sıra Kızılay Odtülüler Anadolu Lisesi de bulunmaktadır. Lisede Eşit Ağırlık, Sözel ve Sayısal olmak üzere 3 alan vardır. Uzman bir kadro ile çalışmak ve kesin başarı yakalamak isteyen öğrenciler Kızılay Odtülüler Anadolu Lisesi’ni tercih etmektedir.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Çankaya Dershane Etüt Sistemi Nasıldır?

  Öğrencileri etüt derslerine hazırlamak için eksik ve daha az başarılı oldukları konuların üzerinde yoğunlaşılır. Öğrencinin anlama ve kavrama kabiliyetlerini ölçerek, sorun kökeni bulunur. Bu doğrultuda her öğrenci için bireysel olarak etüt dersleri ve sistematiği oturmuş olur. Öğrencilerin etüt ve ders aralarında kullanabileceği alanlardan ilk akla geleni kütüphanelerdir. Çankaya Dershanesinde her sınıf ve sınava hitap eden konu anlatımı ve soru kitaplarının bulunduğu büyük bir kütüphane bulunmaktadır. Her öğrencinin istediği bilgiye hızlı ve doğru bir şekilde ulaşması amaçlanmıştır.

  Çankaya Dershane Fiyatları

  Dershane öğretmenleri, kullanılan ders materyalleri, öğretim kalitesi gibi kriterler yıllık sınıf ve kurs ücretini belirleyen faktörlerdir. Öğrencilerle birebir yapılan etütler, yaz kursları gibi etkenler de Çankaya Dershane ücretlendirmesinde rol oynar.

  Neden ODTÜLÜLER ?

   

  Çankaya Dershanelerinde Öğrenci Takibi Nasıl Yapılmaktadır?

  Odtülüler eğitim kurumlarına kayıtlı tüm öğrencilerin, haftalık ve aylık olmak üzere başarı durumları değerlendirilmektedir. Disiplini, başarı artışını ve öğrencinin psikolojik stabilizasyonunu dengede tutmak için rehber öğretmenlerin ve alan öğretmenlerinin görevleri vardır. Öğrencilerin aklındaki en önemli soru işaretlerinden biri olan “Başarısız olursam?” sorusunu ortadan kaldırmak, öğrenciyi düzenli ve kontrollü ders çalışmaya teşvik etmek önemli noktalardan biridir. Sınav kaygısı da öğrenciler için aşılması gereken problemler arasındadır.

  Bu gibi durumlarda ders öğretmenlerinin bildirileri ve önerileri ile Çankaya Dershanelerinde bulunan uzman koçluk desteği, öğrencinin problemlerinden kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Koçluk desteği öğrencinin bilgi temeline yöneliktir. 180 saatlik bir plan çerçevesinde yürütülür. Unutulmamalıdır ki öğrencinin azmi kadar, eğitmenlerin ve kurumun da öğrenci başarısı için gösterdiği gayret son derece mühimdir.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi