logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz

Eğitim Kurumları

Eğitim Kurumları arasından en uygunu seçme ve kayıt olma, velilerin tercih yaparken öğrencilerin ise adapte olurken zorlandığı konuların başında gelmektedir. Özellikle geçiş sınıflarında (8. Sınıf-12 sınıf gibi) kaliteye ve yüksek verime odaklı bir arayış, aynı zamanda uygun bütçeli bir eğitim merkezi bulmayı zorlaştırıyor.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Eğitim Kurumları Seçerken Dershane Yorumları Nasıl Etkiler?

  Bir dershane, etüt merkezi ya da yaz kampı için veli ve öğrenci yorumlarının pozitif veya negatif izlenim bırakmasının yanı sıra, seçilebilirliğini de doğrudan etkilemektedir. Her açıdan beklentiyi karşılayabilen Eğitim Kurumları daha çok tercih edilir ve önerilir. Gerek başarı seviyesi gerek fiyatlandırması gerekse öğrenci-öğrenim ilişkisine verdiği önem ile Odtülüler Eğitim Kurumları birçok dershane şubesi ve Anadolu liseleri ile adından sık söz ettiren kurumlardan biridir. Aynı zamanda veli, kayıtlı öğrenci ve mezun öğrenci yorumları ile beklentileri tam anlamıyla karşılayabildiği görülmektedir.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Eğitim Kurumlarında Lokasyonun Önemi

  Öğrencinin devam ettiği bir okul mevcut ise (mezun değilse), okul sonrası dershane ve etütler öğrenci için çok da kolay olmayacak bir çalışma maratonudur. Bu tempoda, önce evinden okuluna giden, daha sonra okulundan çok daha uzakta olan bir dershaneye geçen, en son ise dershaneden hem bedenen hem zihnen yorgun bir şekilde tekrar evine dönen bir öğrencinin ertesi güne dinç ve öğrenme hevesiyle dolu uyanması beklenemez. Bahsedilen sebeplerden dolayı, Eğitim Kurumları arasında tercih yaparken yakınlık da değerlendirilmesi gereken önemli kriterler arasındadır. Ankara’da birçok orta noktada dershane ve liseleri bulunan Odtülüler Eğitim Kurumları lokasyon kaygısı yaşatmayan bir hizmet sunmaktadır.

   

  Eğitim Kurumları Arasından Öneriler

  Web sitesinden hızlı kayıt olma imkânı sunan, yaz kursları ile öğrenciyi bir sonraki döneme hazırlayan, öğrenciler ile birebir çalışmalar yürütülebilen ve koçluk desteği ile öğrenciyi sınavlara mental olarak da hazırlayan Odtülüler Eğitim Kurumları en doğru öneri olarak veli ve öğrencilere sunulmaktadır. Bir dershanenin veya lisenin verebileceği en üst düzey eğitim, alanında başarılı ve uzman eğitmenler sayesinde gerçekleşmektedir. Odtülüler Dershanesi ve Odtülüler Anadolu Lisesi öğretmen kadrosuna bakıldığında, oldukça başarılı bir liste görmek mümkündür.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi