logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz
Odtülüler Şubeler

Eryaman Butik Dershane

Eryaman mahallesi; Ankara ili, Etimesgut ilçesi, Eryamanevleri semti sınırları içerisinde yer alır. Etimesgut ilçesinin en büyük mahallesi olan Eryaman’da oldukça fazla nüfus vardır ve bu nüfusun çoğunu genç kesim oluşturur. Haliyle, eğitime fazla önem verilen Eryaman’da dershanelere ve butik dershanelere ilgi ve talep çok olmaktadır.

Dershaneye olan ihtiyaç ülkemizin bütün şehirlerinde arttığı gibi Ankara’da da artmıştır. Bu ihtiyacın her geçen gün artmasının başlıca nedeni sürekli değişen sınav sistemidir. Öğrenciler tam bir sınav sistemine adapte olmuşken, bir anda değişen kararlar ve uygulamalarla başka sınavlara adapte olmaları gerekir. İşte bu hızlı adaptasyon sürecine uyum sağlamalarını sağlayan kuruluşlar dershaneler ve butik dershanelerdir.

 

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Butik dershanelerin normal dershanelerden en büyük farkı; öğrencilerin ve öğretmenlerin sayısının az olmasıdır. Bu durum, öğrencilerin eksik konularını daha rahat kapatabilmelerini, derslere daha aktif katılım sağlamalarını ve öğrencilerin öğretmenle daha samimi ilişki kurmasını sağlar.

  Ankara Eryaman dershane olarak oldukça zengin bir bölgedir. Burada hemen hemen her markanın dershanesi bulunur. Ancak butik dershaneler normal dershanelere kıyasla daha başarılıdır. Sundukları imkânlar ve birebir eğitimler sayesinde her öğrenciye düşen ilgi ve alaka daha fazla olur. Aynı zamanda Eryaman butik dershanelerinde öğretmenler, öğrencilerinin çözemediği sorunlarla daha yakından ilgilenir.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Eryaman butik dershanelerde öğrenciye en iyi desteği oradaki öğretmenler, danışmanlar ve eğitim koçları verir. Öğretmen, öğrenci ve velisiyle sık sık iletişim kurar. Öğretmen, yeri geldiğinde öğrenciyi ailesinden daha fazla görür ki hedeflerine daha kolay ulaşılabilsin diye.

  Sınav dönemi oldukça hassas bir dönem olduğu için öğrencilerin psikolojilerini de düşünmek gereklidir. Bu nedenle Eryaman butik dershanelerinde eğitim koçları ve rehberlik öğretmenleri mevcuttur. Öğrencinin psikolojisini toplamak, ders çalışma şevkini yerine getirmek, herhangi bir probleminde yanında durmak eğitim koçunun başlıca görevlerindendir.

  Eryaman butik dershaneleri gibi yerlerden mezun olan öğrenciler, hayatlarını daha planlı, programlı disiplinli ve başarılı bir şekilde sürdürürler. Butik dershanede kazandıkları alışkanlıkları ömür boyu devam eder ve asla başarısız olma gibi bir durumla karşılaşmazlar. İyi dershane seçimi, iyi bir yaşam standardı oluşturmanın ilk adımıdır.

  Başarılarımızdan Birkaçı

  Odtülüler Sizi Sınava Hazırlar

  Odtülüler
  Mart 7, 2015

  Utku G.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Kübra Ç.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Onur B.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Mesut S.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Utku Fırat A.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Aslı Ş.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi