Eryaman Dershane

MEB yönetmeliği tarafından alınan dershanelerin kapatılması kararının resmi gazetede yürürlüğe girmesinin ardından geçen birkaç yılda, dershaneler özel eğitim kursları adı altında toplanarak özel liselere dönüştürüldü. Artık dershaneler hafta sonlarını değerlendirecek bir kurum olmaktan çıkarak, hafta içi de eğitim veren kurumlar haline getirildi.

Uzun yıllardır eğitim veren Eryaman Dershane grubu, bu değişiklikten etkilenerek kendini Odtülüler Anadolu Lisesi & Kursu adı altında toplayarak öğrencilerine eğitim vermeye devam eden kaliteli bir kuruluştur. Eryaman Dershane grubu, verdiği eğitimi garanti eden ve öğrencileri için en iyi koşulları sağlayarak başarılı olmalarına yardım eden kurumlardır. Çeşitli modüllere ayırdığı eğitimleri, öğrencilerinin kariyerlerini şekillendirecek olan sınavlarda başarılı olmalarına yardımcı olur ve onların hedeflerine ulaşmasını sağlar.

Eryaman Dershane Yaz Okulları

Eğitim yalnızca bahar ve kış aylarında değil, yaz aylarında da devam etmektedir. Üniversite sınavı yalnızca kış aylarında değil, yaz aylarında da çalışılması gereken bir sınavdır. Çünkü konular hem çok zorlayıcıdır, hem de çok fazladır. Geniş bir alana dağıtmak, hem öğrencinin yıl içerisinde çok yorulmasını engellemektedir, hem de onu psikolojik olarak rahatlatarak konuların yetişmesini sağlamaktadır. Konularını erken bitiren öğrencilerin daha çok deneme sınavına katılma ve daha çok soru çözme şansı bulunmaktadır. Eryaman Dershane grubu, yaz aylarında yaz kampı eğitimi verir. Verilen bu eğitim ile TYT tamamen bitirilir ve yeni dönemde AYT konularına geçiş yapılır. Bu durumun iki türlü avantajı vardır. Birinci avantajı öğrenciler TYT ile ilgili anlamadıkları konuları tekrar etme şansı bularak iyice kavrayabilir ve bu konular üzerine bol soru çözme şansına sahiptir. İkinci şansları ise AYT konularına geniş bir zaman ayırarak, onların daha kısa sürede bitmesini sağlayıp soru çözme aşamalarına geçebilirler.

Eryaman Dershane Deneme Sınavları

Eryaman Dershane grubu öğrencilerin anlamadıkları konu kalmamasına özen göstererek başarıyı hedeflemektedir. Öğrencilerine birebir ders ve ek ders imkânı sunmasının yanı sıra, derslere soru çözme saatleri koymaktadır. Bunun haricinde hafta sonları için denemeler ve soru çözüm günleri koyarak, öğrencilerin yanıtsız sorularının kalmasını engellemektedir. Öğrenciler bu süreçte sınava hem daha rahat hazırlanabilir, hem de başarılarını garantileyerek sınavlarda daha başarılı olma şansını yakalayabilir.

Bir önceki yazımız olan Eryaman Dershane Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.