logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz

Etimesgut Dershane

Ortaokul, lise ve mezun öğrencileri kapsayan Odtülüler Etimesgut Dershane, yeni öğretim programlarına uygunluğu ve nitelikli eğitim kalitesi ile faaliyet göstermektedir. Öğrenciler ve veliler tarafından bilinçli kazanımlar elde edilebilecek bir eğitim merkezi olan Etimesgut Dershane, öğrenci başarısına yönelik çeşitli çalışmalarda bulunmaktadır.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Etimesgut Dershane Avantajları

  Odtülüler Eğitim Merkezleri’ne kayıtlı tüm öğrencilere hitap eden oldukça faydalı eğitim ve öğretim düzenleri mevcuttur. Bunlardan bazıları aşağıda verilmiştir;

  • Her öğrencinin bireysel öğrenim düzeyi ve gelişimi takip edilmektedir.
  • VIP sınıflar az sayıda öğrenci barındırdığından her öğrenciye birebir yoğunlaşmak mümkündür.
  • Deneyimli eğitmenler ve rehberlik öğretmenlerinin katkıları ile öğrenci hedeflerine ulaşmayı kolaylaştırmaktadır.
  • Öğrenciyi yormadan ve zorunluluk hissettirmeden ders çalışmaya teşvik edilir ve disiplin katı bir metotla sağlanmamış olur.
  • Öğrenciyi önündeki ÖSYM sınavlarına psikolojik olarak hazırlayarak, sınav korkusunu büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Etimesgut Dershane Başarı Oranı

  7-8-9-10-11-12. sınıf öğrencileri ve mezun öğrencileri doğrudan ilgilendiren bir diğer önemli husus, Odtülüler Etüt Merkezi’nin sağlamış olduğu başarı garantisidir. Bahsedilen başarı garantisi, öğrencilere sağlanan imkanların geniş çaplı olarak sunulmasıyla gerçekleşmektedir. Bu imkanlara sık tekrarlanan birebir sınav uyarlı deneme çözümleri örnek verilebilir. Öğrencilerin, denemeleri sınav süresini, sınavdaki soru ve konu sayısını gözeterek çözmesi YKS sınavlarında daha rahat davranmalarını sağlayarak başarılarını doğrudan yükseltmektedir. Çalışma sürecini bu şekilde yürütülmek verimli sonuçlar elde etmeyi sağlamaktadır.

   

  Etimesgut Dershane Etüt Sistemi

  Odtülüler Eğitim Merkezleri kayıtlı tüm öğrencileri için Etüt Sistemi uygulamaktadır. Etüt sisteminin nihai amacı öğrencinin anlamakta zorluk çektiği, diğer derslere veya konulara göre daha az başarılı olduğu, en sık hata yaptığı ve kendini geliştirmek istediği alanları analiz etmektir. Anlam, pratik ve temel kaynaklı olmak üzere 3 çeşit etken mevcuttur.

  Anlamı kavrayamamaktan kaynaklı yanlışlar en sık gözlemlenen eksikliklerden biridir. Pratik yanlışların sebebi ise az soru çözümü, konuyu pekiştirmeden ilerleme ve üzerine yeni konular eklendikçe önceki konuları unutmaktır. Temel kaynaklı yanlışlar özellikle sayısal konularda görülür. Öğrencilerin birçoğu basit temel özellikleri ve maddeleri öğrenmeden üst konulara geçmek isterler. Bahsedilen yanlış ise sınavlarda başarısız sorulara yol açmaktadır.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi