logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz
Odtülüler Şubeler

Kızılay Butik Dershane

Öncelikli prensibi öğrencilerin düzenli, planlı ve programlı ders çalışma alışkanlığını oluşturma olan butik dershanelere, normal dershanelere kıyasla daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır ve daha fazla ilgi görmektedir. Ders çalışma alışkanlığını edinmemiş öğrencilerden sınavlarında başarılı olmalarını bekleyemeyiz. Bu nedenle bazı butik dershaneler öncelikli olarak öğrencileri bir yaz kampına sokar ve burada ders çalışma alışkanlıklarını edinmelerini sağlar. Bu kamp ile öğrenci geçtiği seneyi tekrarlamış olur ve aynı zamanda gelecek senenin derslerinin temelini atmış, önceden bilgi sahibi olmuş olur.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Ankara’da yaygın olarak görülen butik dershaneler özellikle öğrenci kesimin bol olduğu Kızılay’da da faaliyetlerini yürütmektedirler. Odtülüler Kızılay butik dershanelerde alanında uzmanlaşmış, genç ve dinamik bir öğretim kadrosu bulunmaktadır. Bu öğretim kadrosu 5 ve 10 kişilik öğrenci gruplarına neredeyse özel ders ile aynı nitelikte eğitim vermektedirler.

  Öğretinceye kadar öğretim felsefesini benimsemiş olan Kızılay butik dershaneleri, öğrencilerini hedeflerine taşıyabilmek için disiplinlerinden asla taviz vermez, aynı zamanda da öğrencinin butik dershaneyi ikinci bir ev gibi görmesini sağlar. Öğretmenler, ev ödevi vermezler. Ev ödevlerinin de dershanede yapılmasını sağlarlar.

  Odtülüler Kızılay butik dershanelerinde eğitim koçluğu sistemi de mevcuttur. Bu sistem sayesinde öğrencilerin okuldaki aldıkları notlar ve deneme sınavı sonuçları butik dershanedeki eğitim koçu tarafından incelenir ve analiz edilir. Öğrencinin sadece okul notlarına bakılmaz, butik dershaneden aldığı notlarla kendi okulundaki notları kıyaslanıp karşılaştırılır. Bu sayede öğrencinin nerede eksiği var, hangi konuyu en başından öğrenmesi lazım ve hangi derse ne kadar süre yoğunlaşmalı bunlar bir program haline getirilerek öğrenciye sunulur.

  Neden ODTÜLÜLER ?

   

  Eğitim koçlarının yanında danışmanlık da yapılan Odtülüler Kızılay butik dershanelerinde, öğrencilerin kaçta yatıp kaçta kalkması gerektiği, hangi test kitabından ne kadar soru çözmesi gerektiği ve hangi gün hangi derse çalışması gerektiğini danışmanlar ve eğitim koçları ortak kararları ile belirlerler, öğrenciye ve öğrencinin yaşam tarzına uyuyorsa bunu uygularlar.

  Odtülüler Kızılay butik dershanelerinin bir diğer önemli avantajı, öğrenci-öğretmen-veli ilişkisinin saydam, güvenilir ve aile ortamı biçiminde olmasıdır. Öğrenciler ev konforunda ama disiplinli bir şekilde sınavlarına hazırlanırlar.

  Başarılarımızdan Birkaçı

  Odtülüler Sizi Sınava Hazırlar

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Onur B.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Mesut S.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Utku Fırat A.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Aslı Ş.

  Odtülüler
  Mart 2, 2021

  Selin D.

  Odtülüler
  Mart 2, 2021

  Derya K.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi