logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz

Kızılay Dershane Fiyatları

Kızılay Dershane çatısı altında sunulan dinamik eğitim metotları ve yenilikçi eğitmen kadrosu ile öğrenciler için en çok tercih edilen öğretim kurumlarından biri olmuştur. Öğrencilere devamlılığı olan ders çalışma alışkanlıkları kazandırmak için eğitim kampları düzenleyen Odtülüler Kızılay Dershanesi, tek hedefinin öğrenci başarısı olduğunu açıkça göstermektedir. Bu doğrultuda Kızılay Dershane fiyatlarını oluşturan etkenlerden bazıları yaz kampları, hafta sonu etütleri, koçluk ve rehberlik imkânları olarak belirlenmiştir.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Kızılay Dershane Fiyat Avantajları

  Tüm Odtülüler Eğitim Kurumları gibi Kızılay Dershane de oldukça merkezi bir lokasyonda bulunmaktadır. Kızılay Dershane eğitimlerinin fiyatlandırması bulunduğu konuma oranla bir hayli uygundur. Veliler için yıllık belirlenen miktarlar adına pek çok ödeme kolaylığı mevcuttur. Kızılay Dershanesine kayıtlı her öğrencinin aldığı eğitim düzeyi ve mezun öğrencilerin başarı skalası göz önüne alındığında, diğer etüt merkezlerine göre büyük bir fiyat avantajına sahip olduğu söylenebilmektedir.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  En Uygun Dershanelerden Kızılay Dershane Fiyatları

  Her eğitim kurumunun asli görevi, öğrencinin içinde bulunduğu dönemde başarı yakalamasına, bir sonraki döneme hazırlamaya ve en nihayetinde yüksek lisansı için donanımlı bir halde mezun etmesine dayanır. Bu hizmetlerin tümüne ev sahipliği yapan Kızılay Dershanesi nitelikleri baz alındığında en uygun fiyatlı dershane modeli olarak veliler ve öğrenciler tarafınca değerlendirilmektedir.

  Kızılay Dershane fiyatları, başarılı öğretmenleri ile de şekillenmiştir. Öğretmen, başarı zincirinin öğrenciden sonraki en önemli parçasıdır. Öğrencinin öğrenim derecesi (hızlı/yavaş) ve öğrenme seviyesi (kötü/orta/iyi) ne düzeyde olursa olsun, uzman bir öğretmen tarafından desteklenmemesi durumunda ilerlemesi belli bir noktaya kadardır. Öğretmen desteği ile pekiştirilen dersler için çok daha sağlıklı ve bilinçli çalışma standartları kazanılmış olur.

  Kızılay Dershane Fiyatları için belirleyici bir diğer kriter, ulaşılabilirlik konusudur. Öğrenci etüt sonraları, hafta sonu ders sonraları ve eğitim kurumunda olduğu tüm süre zarflarında, öğretmenlerine aklına takılan sorular için danışabilir, kariyer hedefleri için eğitim koçlarından ve rehberlik öğretmenlerinden fikir alabilir. Hemen her öğrenci için, takıldığı bir sınav veya ders konusu, kısa sürelerde çözüme kavuşturulduğu zaman çok daha kalıcı öğrenme ve öğrendiği doğruyu yanlışla karıştırmama durumu söz konusu olur.

  Odtülüler Kızılay Dershaneler Arasında

  Kızılay dershane fiyatları Ankara Kızılay’da iyi bir eğitim için seçilecek en iyi dershanelerden biridir. İyi bir eğitim almak tüm öğrencilerin hakkıdır. Devlet tüm vatandaşları için eğitim imkanı sağlamak zorundadır. Ancak okullarda kalabalık sınıflarda öğrencilerin tümü başarılı olamamaktadır. Kendilerini ifade edebilme, söz hakkı alma durumları çok mümkün değildir. Rahatlıkla konuşamayan, düşüncelerini ifade edemeyen  öğrenciler bir süre sonra içlerine kapanmaktadır. Bu içe kapanma bir süre sonra dersten soğuma, okula gitmek istememe gibi durumlarla sonuçlanmaktadır. Zorla okula giden, dersi dinlemeyen, sıkılan, dersin düzenini bozan bireyler haline dönüşmektedirler. Dersi anlamayan, sıkılan öğrenci sıkıldığı için ders düzeni bozan davranışlar sergilemeye başlar. Bu çocuklar öğretmenler tarafından tembel olarak nitelendirilmektedir. Oysaki çocukların bu davranışlarının altında yatan sebeplere bakmak gerekmektedir.

  Kızılay Az öğrencili Sınıflar

  Kızılay dershane fiyatları Kızılay’da bulunan pek çok dershaneye göre uygundur. Butik sınıflarda öğrencilere eğitim verilmektedir. Kalabalık sınıflardan sıkılan öğrenciler için 12 kişilik butik sınıflar çok idealdir. Az öğrencilerin olduğu sınıflarda daha samimi bir ortam oluşmaktadır. Öğrenciler daha rahat bir şekilde kendilerini ifade edebilmektedirler. İstediklerinde söz alıp konuşan öğrenci derste aktif olduğu için sıkılmadan dersi daha iyi bir şekilde dinleyeceklerdir. Bu sebeple dersin düzenini bozacak şeyler yapılmaz. Ayrıca butik sınıflarda farklı yöntem ve teknikler kullanılabilmektedir. Öğrencilerin aktif olduğu yöntem ve tekniklerle ders işlendiğinde öğrenciler daha iyi öğrenirler. Kalabalık sınıflarda öğretmen anlatıp öğrenci dinlediği için dikkatleri bir süre sonra dağılmaktadır. Ancak öğrencilerin akitf bir şekilde derse katıldıkları tekniklerde derslerden daha kalıcı bir bilgi alınmaktadır.

  Koçluk Hizmeti Dershanenin Ayırt Edici Özellikleri Arasında

  Kızılay dershane fiyatları öğrencilere verilen ekstra imkanlara göre değişmektedir. Kurumu diğer dershanelerden ayıran özelliklerin başında öğrencilere koçluk hizmeti verilmesidir. Koçluk hizmeti öğrencilerin kendilerini tanımaları için yapılan bir eğitimdir. Öğrenci kendini tanıdığında kendine uygun bir meslek seçmektedir. Meslek seçiminin yanında kişisel gelişim içinde koçluk eğitimi önemlidir. Öğrencilerin ders çalışma alışkanlığı kazanmaları, verimli ders çalışma yöntemlerini öğrenmeleri içinde koçluk eğitimi almaları gerekir. Öğrencilerin başarılı olabilmeleri için ders çalışma yöntemlerini bilmeleri gerekiyor. Bazı öğrenciler dıştan denetimli oldukları için bir öğretmen kontrolünde ders çalışmaktadır. Bu öğrencilere evde tek başlarına da ders çalışabilmeleri için koçluk hizmeti verilmektedir.

  Başarılarımızdan Birkaçı

  Odtülüler Sizi Sınava Hazırlar

  Odtülüler
  Mart 7, 2015

  Utku G.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Kübra Ç.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Onur B.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Mesut S.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Utku Fırat A.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Aslı Ş.

  Kızılay Dershane

  Temelden, yani ilk ve ortaöğretimden başlanarak her öğrencinin eğitim durumu takip edilmeli ve en iyi şartlar sağlanarak başarı yüzdesi arttırılmak amaçlanmalıdır. Kızılay Dershane merkezlerinin, öğrenci başarısı odaklılığı da bu amaç doğrultusunda çalışmalar sürdürmektedir. Odtülüler Eğitim Kurumları, her kayıtlı öğrencisine bireysel olarak takviyelerde bulunarak, sunduğu fırsatlardan eşdeğer bir biçimde yararlanılmasını sağlamaktadır.

  Kızılay Dershane Başarı Durumu

  Tüm öğrenciler ile birebir ilgi ve alaka kuran bir eğitim merkezi her açıdan benzer dershanelerden üstündür. Odtülüler Kızılay Dershanesi, Türkiye’nin köklü ve önemli üniversiteleri ve bölümleri için öğrencileri sıfırdan hazırlayarak yetiştirir. Öğrencilerin sınav kaygılarını, meslek hedeflerini, öğrenim problemlerini göz ardı etmeden sundukları eğitim kalitesi ile önde gelen eğitim kurumlarından biri Kızılay Dershane’dir. ODTÜ, Galatasaray Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi gibi kariyer basamaklarını garanti bir şekilde çıkabilecekleri okullarda pek çok öğrencisi bulunmaktadır.

   

  Kızılay Dershane Yorumları Nasıl Etkiler?

  Odtülüler Kızılay Dershane bünyesinde halen eğitimine devam eden ve mezun öğrencilerin- velilerinin aldıkları donanım ve hizmetler sonucunda memnuniyet düzeyleri oldukça yüksektir. Bu şekilde üstün seviyede öğrenim kalitesi ile sıkça önerilen dershaneler arasında yer almaktadır. Öğrencilere, sadece etüt ve hafta sonu eğitimleri veren Kızılay Dershane olarak değil, daha bilinçli eğitimleri tüm dersler için öğretme niyeti olan Kızılay Odtülüler Anadolu Lisesi olarak da faaliyet göstermektedir.

  Kızılay Dershane, her sınıf ve sınav için ayrı eğitim programları uygulayan ve kolay yollarla öğrenimi destekleyen bir yapıdadır. Bunların yanı sıra, öğrencilere disiplin ve düzen içinde daha sağlıklı bir çalışma ortamı sunmaktadır. Öğrencinin tek başına evde veya bir kütüphanede alabileceği verimin çok daha fazlasını Odtülüler Eğitim Kurumları’nda bulması mümkündür. Öğrencileri ders çalışmaya zorlayarak veya baskılayarak değil, teşvik ederek ve sevdirerek kazandırmayı sağlar. Böylelikle isteyerek yapılan her iş ve çalışmada olduğu gibi başarı düzeyi doğru orantılı olarak sürekli artmaktadır.

  Kızılay Dershane’de uzman akademik kadrosu ve eğitim koçları sayesinde kendi yapabilme eğiliminin farkına varan öğrenci hedeflerini yüksek tutarak kabiliyetini geliştirmeye çabalamaktadır. Başarı faktörü ancak öğrenci-öğretmen ilişki ile pekiştirilerek yükseltilebilmektedir.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi