logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz

LGS Dershane

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) ücretsiz ve bir günde iki oturum olacak şekilde düzenlenmiş sınav sistemidir. 8. Sınıf öğrencilerinin yılsonunda girdikleri LGS sınavı, 50 adet sözel soru ve 40 adet sayısal soru olmak üzere toplamda 90 soruyu kapsamaktadır. Sözel sınavın süresi 75 dakika, sayısal sınavın süresi ise 80 dakikadır. Sınavda puana dayalı yerleştirmenin yanında, yeterli başarıyı yakalayamayan öğrencilerin adrese dayalı yerleştirme ile tercih yapma hakları bulunmaktadır.

LGS Dershanelerinin Avantajları

Öğrencinin istediği başarıyı yakalayabilmesi için sadece son sene çalıştığı ders ve konular yeterli gelmemektedir. Bu sebeple temelden itibaren hazırlık yapılmalı ve bu hazırlık için profesyonel yardım alınmalıdır. LGS odaklı eğitim kurumlarının en önemli özelliği, öğrencilerin sınavda karşılarına çıkabilecek soru kalıplarında ve zorluk seviyelerinde eğitim sağlamalarıdır. LGS dershaneleri ile çözülen denemeler, tıpkı sınav şartlarında ve standartlarında yapıldığında öğrencinin sınav kaygıları ve endişeleri büyük ölçüde azalmaktadır.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  LGS Dershane Önerileri

  Odtülüler Eğitim Kurumları Liseye Geçiş Sınavına hazırlık kursları ile Türkiye’nin seçkin dershaneleri arasında yer almaktadır. LGS Dershane öğrencilerin sınav zamanlamalarını ayarlamalarında, ileride seçmeyi düşündükleri mesleğe yönelik eğitimler sunan liseleri belirlemelerinde ve öğrencilerin eksik olduğu yönlerine yatırım yapmayı sağlayarak, başarıyı garantilemektedir.  Ayrıca öğrencilerin her ay düzenli olarak yaptığı denemeler ile kat ettikleri yol açıkça görülebilmektedir. Salt ders ve eğitimin yanı sıra sınavlara bireysel hazırlıklar da yapılmalıdır. Örneğin her öğrenciye ait öğrenme şekli belirlenmeli (görsel, işitsel gibi) ve bu güzergahta plan çizilmelidir. Bahsedilen noktada tecrübeli eğitim koçlarının bulunduğu Odtülüler Etüt Merkezleri, öğrencinin isteklerini, kariyer hedeflerini ve öğrenme düzeyini belirleyerek özgün bir eğitim sunmaktadır.

  Neden ODTÜLÜLER ?

   

  En Ekonomik Dershanelerden LGS Dershane

  Odtülüler Eğitim Kurumları, veli bütçesini göz önüne alarak sunduğu kaliteli hizmeti ve değerli eğitmenleri ile ekonomik fiyatlandırmalar yapmaktadır. Odtülüler Etüt Merkezleri, diğer dershanelere kıyasla, tanıdıkları ödeme kolaylıkları ve profesyonellikten ödün vermeden sağladıkları çalışma disiplinleri ile öncül bir eğitim markası olarak anılmaktadır. Odtülüler LGS Dershaneleri başarı skalası, deneyimli eğitmenler, öğrencinin yetenekleri ile şekillenen öğretim metotları ve bunun gibi birçok kıstas hesaplandığı takdirde uygun fiyatlı dershanelerin başında yer almaktadır.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi