logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz
Odtülüler Şubeler

Batıkent Odtülüler

Sınav dönemleri, öğrenciler için oldukça sancı verici dönemlerdir. Bir taraftan toplum baskısı, bir taraftan aile baskısı, bir başka taraftan ise kendi kaygı ve sıkıntılarıyla uğraşan öğrenciler genellikle bu süreçte motivasyon kaybı yaşarlar ve bu durumun sonucunda hedeflerindeki okula gidemezler veya hedeflerinden tamamen koparlar.

Çağdaş eğitim sistemi ve her daim yenilikleri takip eden Odtülüler Kurumu, 2005 yılından itibaren Ankara’nın birçok ilçesinde olduğu gibi, Batıkent ilçesinde de faaliyetlerini sürdürmektedirler.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Dershaneler, öğrencilerin sınava en iyi şekilde hazırlanmasına yardımcı olan kurumlardır. Aynı zamanda dershaneler bu sürecin en iyi şekilde tamamlanması için rehberlik faaliyetlerine önem vermelidir. Rehberlik hizmetleri Batıkent Odtülüler’de öğrenciler ve velilerin geri dönüşlerine bakıldığında oldukça iyi durumdadır. Batıkent Odtülüler, sunmuş olduğu rehberlik hizmeti ile öğrencilerin bu zorlu süreçlerini kolaylaştırmaktadır.

  Batıkent Odtülüler şubesinde öğrenciler başarılı olmak için yüksek bir çalışma temposuna tabi tutulur. Öğrencilere sınavda çıkacak konular hakkında eğitim verilmesinin yanı sıra periyodik olarak rehberlik servisi hizmeti de sağlanır. Rehberlik hizmetinde öğrenci ile birebir görüşmeler yapılır ve öğrencinin mental olarak kendini toparlaması ve en iyi şekilde sınava hazırlanması sağlanır. Hem derslerde öğrencilere öğretilen sınav konuları hem de rehberlik faaliyetleri ile öğrenci en hızlı şekilde en iyi ve istediği seviyeye ulaşır.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Sınav dönemleri kaygı ve stresin yoğun yaşandığı dönemler olduğundan dolayı Batıkent Odtülüler şubesi öğrencilere yönelik az sayıda öğrenciden oluşan sınıflarda kamplar düzenleyerek öğrencilerin sınav sistemine uyumlu hale gelmesi, konu anlatımları ile konu eksiklerinin giderilmesi, sınava yönelik test çözme yeteneklerinin geliştirilmesi  ve konu tekrarları ile öğrencilerin sınav başarısının en üst düzeye gelmesini hedefler.

  Batıkent Odtülüler, ticari menfaatlerinden çok öğrencilerinin başarısını düşündüğünden dolayı tüm çalışmalarını yoğun olarak ve özverili bir şekilde yapar. Bu amaçla kurum öğrencilere pratik öğrenme yöntemlerini, konuların hızlı çözümünü, ipucu noktaları, öğrenilen bilgilerin kolay bir şekilde akılda kalmasını sağlayan yolları, test pratiğinin kazanılmasına yönelik yöntemler gibi oldukça çeşitli metotlarla öğrencileri sınavlara hazırlar. Batıkent Odtülüler, sınavlara hazırlanan öğrenciler ve aileleri için son derece güvenilir bir kurumdur.

  Başarılarımızdan Birkaçı

  Odtülüler Sizi Sınava Hazırlar

  Odtülüler
  Mart 7, 2015

  Utku G.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Kübra Ç.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Onur B.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Mesut S.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Utku Fırat A.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Aslı Ş.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi