logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz
Odtülüler Şubeler

Odtülüler Dershanesi Eryaman

12 yıllık uzun bir eğitim maratonunun sonunda pek çok öğrenci, hayallerindeki üniversiteye gitme ve iyi bir kariyere sahip olma hayali kurar. Ancak günümüzde sürekli değişen sınav sistemi ve her geçen gün çoğalan zorlu rekabet ortamı nedeniyle, hem iyi bir lise hem de iyi bir üniversite kazanmak oldukça zorlaşmaktadır. Bu nedenle sınavlara girecek öğrencilerin profesyonel bir yardım alması gereklidir.

Sadece okulda verilen eğitim bu sınav döneminde tek başına yeterli gelmez. Bu nedenle ek kurumlara başvurmak gerekir. Burada en önemli görev velilere düşmektedir. Hem kaliteli hem de uygun maliyetli dershane veya butik dershane bulmak zor bir süreçtir.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Odtülüler kurumu Ankara’nın birçok ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Genç ve öğrenci nüfusunun bol olduğu Eryaman ilçesinde de bulunan Odtülüler Eryaman Eğitim Kurumları, diğer kurumlara kıyasla daha çok tercih edilen bir kurumdur.

  Eryaman Odtülüler Eğitim Kurumları bünyesinde Anadolu lisesi, kurslar ve yaz kampları avantajlarını barındırır. Öğrenciler isteklerine bağlı olarak lise öğrenimlerine Eryaman Odtülüler eğitim kurumunda başlayarak temellerini sağlam bir şekilde atıp, hedeflerine hızla ulaşabilirler. Bunun yanında kurs adı altında butik dershanelere sahip olan Eryaman Odtülüler, az öğrenciden oluşan sınıf ortamlarında, alanlarında uzman eğitim kadrosundan birebir dersler görmektedirler.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Temel eksikliğine sahip, birçok konuya uzak öğrencilere geçmiş sene işlenmiş konular tekrar ettirilerek, gelecek seneki sınıf derslerine bir temel atmak amaçlanır. Aynı zamanda, temeli tamamen zayıf olan öğrenciler için yaz kamplarına sahiptir. Bu yaz kampında öğrenciler, yaz tatili boyunca eksikliklerini tamamlar ve gelecek seneye hazırlanmış, kendinden emin bir biçimde giriş yaparlar.

  Eryaman Odtülüler Eğitim Kurumları sadece öğrencilerin derslerde ne kadar başarılı olduğuyla ilgilenmez, aynı zamanda psikolojik destek ihtiyaçlarını da karşılarlar. Eğitim koçu ve rehberlik servisleriyle Eryaman Odtülüler, sınav senesinde motivasyon kaybı yaşayan, insan ilişkilerinde sıkıntılar çeken ya da tamamen yaşama hevesini kaybetmiş öğrencilerin psikolojilerini düzeltmelerine ve eski motivasyonlarını kazanmalarına yardımcı olur. Sadece psikolojik destek değil, öğrencilerin kendilerine uygun ders programlarının oluşturulup, yaşam tarzlarının sınav senesine göre uyumlandırılıp, hayata geçirilmesine de yardımcı olurlar.

  Başarılarımızdan Birkaçı

  Odtülüler Sizi Sınava Hazırlar

  Odtülüler
  Mart 7, 2015

  Utku G.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Kübra Ç.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Onur B.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Mesut S.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Utku Fırat A.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Aslı Ş.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi