logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz
Odtülüler Şubeler

Odtülüler Dershanesi Sincan

Günümüz koşullarında, eğitim programlarının ve öğrenme şekillerinin öğrenciye; soyut, eleştirel, bağımsız yaratıcı ve çok yönlü düşünme özellikleri katması gerekir. Öğrenciler bilgileri ezberlemek yerine öğrenmeli ve bu bilgileri işlemelidirler. Ancak ülkemizdeki eğitim programları bireylere bu özellikleri kazandırmaktan çok uzaktırlar. Alışılmış eğitim programlarının dışına çıkarak, öğrencilerin bilgileri ezberlemekten ziyade öğrenmelerini sağlayan Odtülüler kurumu, öğrecileri sınavlara en iyi ve donanımlı şekilde hazırlar.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Her insanın öğrenme ihtiyacı ve düzeyinin farklı seviyelerde olduğunun farkında olan Sincan Odtülüler Eğitim Kurumları, öğrencileri çok yönlü bir varlık olarak değerlendirdiğinden onların her açıdan gelişmesini desteklemektedir. Her bir öğrenciye uygulanan özel programlar sayesinde, öğrencinin önce ders çalışma programı oluşturulur, bu programa uyması sağlanır ve herhangi bir aksaklıkta hemen müdahale edilir.

  Odtülüler kurumu bünyesinde kendi Anadolu lisesini, kurslarını ve yaz kamplarını barındırır. Lise hayatına sağlam bir temelle başlamak isteyen çoğu öğrenci Odtülüler Anadolu lisesini tercih etmektedir. Eğer bir ara sınıf ya da mezun öğrencisi için dershane düşünülüyor ise Odtülüler butik dershanesi en iyi tercih olacaktır. Az sayıda öğrenci sayısı ve deneyimli öğretmen kadrosuyla hedeflerine ulaşmak isteyen bütün öğrencilere destek olan bu kurum, aynı zamanda motivasyon kaybı veya kötü ruh hali yaşayan öğrencilere de eğitim koçu ve rehberlik servisiyle yol göstermektedir.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Genç ve öğrenci nüfusunun bol olduğu Ankara şehrinde gün geçtikçe artan dershane talepleri nedeniyle çoğu ilçede dershaneler ve butik dershaneler bulunmaktadır. Sincan Odtülüler Eğitim Kurumları da bunlardan bir tanesidir. Sincan’da dershane arayışında olan ailelere muhteşem imkânlar sunan Sincan Odtülüler, 2005 yılından beri öğrencileri sınavlarına hazırlamaktadırlar. Sadece üniversiteye hazırlık sınavına yardımcı olmayıp, aynı zamanda lise hazırlık sınavlarına da yardımcı olma konusunda başarısını kanıtlayan Sincan Odtülüler kurumu, Ankara’nın birçok ilçesinde hizmet vermektedir.

  Çeşitli etüt yöntemleri, motivasyon ve koçluk sistemlerini de bünyesinde barındıran Sincan Odtülüler, çağdaş ve her zaman kendini yenileyen eğitim anlayışıyla öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına ve gelecekte istedikleri kariyere sahip olmalarına yardımcı olmaktadır.

  Başarılarımızdan Birkaçı

  Odtülüler Sizi Sınava Hazırlar

  Odtülüler
  Mart 2, 2021

  Ada D.

  Odtülüler
  Mart 2, 2021

  Barış B.

  Odtülüler
  Mart 7, 2015

  Utku G.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Kübra Ç.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Onur B.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Mesut S.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi