logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz
Odtülüler Şubeler

Odtülüler Dershanesi

Odtülüler dershanesi, kalıplaşmış ve ezbere dayalı eğitim anlayışından uzaklaşarak yerine çağdaş, başarı odaklı, keyifli bir eğitim anlayışı geliştirme hedefiyle 2008 yılında deneyimli öğretmen kadrosu tarafından kurulmuştur.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  9-12 arası sınıflarda ara sınıf programı, TEOG programı, mezun programı ve daha birçok seviyeye uygun eğitim sağlamakta olan Odtülüler Dershanesi, öğrenciler için oldukça geniş olanaklara sahip bir eğitim kurumudur.

  Eğer çocuğunuzun temeli zayıf ise ve bu nedenle hep kötü deneme sonuçlarıyla eve geliyorsa, Odtülüler dershanesine uğramanın zamanı gelmiş demektir. Temel zayıflığı genel olarak kitap okuma alışkanlığının eksik olması yüzünden gerçekleşen bir durumdur. Odtülüler eğitim kurumunda, öğrencinin her gün istediği ve sevdiği tarzda bir kitabı 30 dakika okuması sağlanır. Bu alışkanlık kazandırıldıktan sonra bir diğer önemli husus ise, geçmişe yönelik konu eksikliklerini kapatmaktır.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Yapılan analizler sonucunda öğrencinin hangi konularda ne kadar eksik olduğuna bakılır ve buna uygun olarak bir program oluşturulur. Eksik konulara bakıldıktan sonra, birebir etütlerle konu eksiklikleri kapatılır. Soru sayıları ve program zorluğu kademeli olarak arttırılır. Disiplinli ve verimli bir programla tüm eksikler kapatılır.

  Odtülüler dershanesinin bir diğer artısı ise yaz kampına sahip olmasıdır. Yaz kampı, sınava girecek öğrencilerin hazırlanmasında en önemli etkendir. Ara sınıflar bu kamplarda önceki yılın tekrarını yapıp yeni yıla hazırlıklı girerken, 12. Sınıf ve mezun grubu öğrenciler sınav hazırlığında ihtiyaç duyabileceği en önemli konuların ön hazırlığını yaparken yeni öğreneceği birçok konu ile de bir adım önde olmanın avantajını yaşayacaktır.

   

  Odtülüler dershanesi kapsamında sunulan bir diğer hizmet ise öğrenci koçluğudur. Eğitim koçları, öğrenciyi teşvik ve motive ederek harekete geçmesini, hedeflerine ulaşmasını sağlar. Her sınıfa özel farklı modüller hazırlanmakta ve öğrencilerin saat kaçta, hangi derse ne kadar çalışacağı, günlük kaç soru çözecekleri ve uyku düzenleri planlanmaktadır. Eğitim koçu, öğrencinin motivasyonunu kaybettiği zamanlarda hemen yardımcı olur ve öğrencinin hayata daha pozitif bir şekilde bakmasını sağlar.

  Kızılay, Eryaman, Sincan, Batıkent, Pursaklar ve Etimesgut’ta şubeleri bulunan Odtülüler Dershanesi’ni en kısa zamanda ziyaret ederek siz de çocuğunuzun geleceğine güzel bir katkı sağlayabilirsiniz.

  Başarılarımızdan Birkaçı

  Odtülüler Sizi Sınava Hazırlar

  Odtülüler
  Mart 2, 2021

  Ada D.

  Odtülüler
  Mart 2, 2021

  Barış B.

  Odtülüler
  Mart 7, 2015

  Utku G.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Kübra Ç.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Onur B.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Mesut S.

  Odtülüler Ankara Kızılay

  Odtülüler okulları, modern çağın dinamiklerini kaliteli eğitim anlayışı ile harmanlama amacı ile faaliyete geçmiştir. İlk günden bu yana profesyonel ve uzman eğitim kadrosuyla üst düzey hizmet sunan Odtülüler, öğrencilerin hedeflerine ulaşma konusunda yardımlarını aralıksız sürdürmektedir.

  Hem velilerin hem de öğrencilerin okul çağındaki en önemli kaygısı başarıdır. Başarıya ulaşmak için türlü yollar denenir ancak düzgün bir eğitim kaliteli bir ders programı olmadan başarıya ulaşmak mümkün değildir. Akademik başarıya ulaşılamayınca diğer başarılara da ulaşmak mümkün değildir bu nedenle ilk adımın akademik adımla atılması gereklidir.

  Akademik başarının önüne engel oluşturan bütün sorunlar kaliteli ve güvenilir bir dershanenin desteğiyle ortadan kaldırılabilir. Ankara’nın en başarılı dershanelerinden biri olan Odtülüler Eğitim Kurumları; Ankara’da Kızılay, Eryaman, Sincan, Batıkent ve Pursaklar gibi ilçelerde faaliyetlerini sürdürmekte ve öğrencilerin ilk tercihi olmaktadır.

  Ankara Odtülüler, faaliyete ilk geçtiği andan beri çalışmalarında bilimi ve mükemmeliyetçiliği ön plana koymaktadır. Bu sayede kalıplaşmış, ezbere dayalı ve eski usul öğretim yöntemlerini rafa kaldırmışlardır.

  Ankara Odtülüler bünyesinde Anadolu lisesi, yaz kampları ve butik dershaneleri barındırır. Lise ve üniversiteye hazırlık dönemlerinde, mezuna kalan öğrenciler de olmak üzere tüm öğrencilerin ihtiyaç duyduğu kapsamlı eğitimi vermek adına Ankara Odtülüler, çeşitli imkânlar sunar.

  Butik dershaneler, daha yoğun bir şekilde derslere odaklanmak için faydalıdır. Maksimum 8 – 10 kişilik küçük gruplar hâlinde eğitim verildiği için derslere odaklanmak daha kolaydır. Ayrıca öğretmenlerin de her öğrenci ile doğrudan ilgilenebilme şansı vardır.

  Yaz kamplarında ise öğrenciler, yaz tatillerini daha verimli geçirebilmek adına gelecek seneye hazırlanırlar. Bununla birlikte temeli eksik olan öğrenciler de bu tatil sürecini fırsata çevirerek eksiklerini tamamlayabilir. Ankara Odtülüler, bu gibi konular tamamında öğrencilerin menfaatlerini gözeterek, faydalı bir eğitim programı hazırlar.

  Ankara Odtülüler Eğitim Kurumları’nda sadece derslere odaklanmak söz konusu değildir. Öğrencilerin sınav için yeterli bilgi ve birikime sahip olması gerektiği doğrudur. Fakat psikolojik olarak da hazır olmaları gerekir. Bunun için Ankara Odtülüler, eğitim koçluğu ve rehberlik hizmeti verir. Öğrencilerin motivasyonunu artırıp psikolojik destek sunar. Bu durumda sadece iyi öğrenciler değil, aynı zamanda iyi bireyler de yetiştirir.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi