logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz
Odtülüler Şubeler

Sincan Butik Dershane

Butik dershane, günümüz dünyasında çok sık tercih edilen bir eğitim mekânı olmaya başlamıştır. Çok fazla öğrencinin olduğu, öğretmenlerin bütün öğrencilerle tek tek ilgilenemediği eski usul dershaneler butik dershanelerin yanında daha az tercih edilmeye başlanmıştır. Özel dersin bir alternatifi olan ve bireysel eğitimin önemini vurgulayan butik dershaneler, az kişiden (maksimum 8 kişi) oluşan sınıflarda öğrencilerin branşlarında deneyimli, gönlünü eğitime veren genç öğretim kadrosundan oluşur. Sincan’daki butik dershaneler öğrenci odaklı olmaları ile dikkat çekerler. Öğrencilerin eksikliklerini, öğrenci ile özel olarak ilgilenerek giderirler.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Butik dershanelerin avantajlarından biri, dersler az kişilik sınıflarda işlendiği için öğrencilerin eksik kaldığı konularda birebir ilgilenilmesi ve konuların pekiştirilmesi daha kolay olur. Kalabalık sınıflara göre öğrencilerin dersleri dinleyip dinlemedikleri, anlayıp anlamadıkları daha net anlaşılır ve daha kolay yardımcı olunur. Diğer bir avantaj ise, butik dershanelerde bulunan eğitim koçları ve psikolojik danışmanlardır. Bu kişiler sayesinde öğrencilerin sorunlarıyla daha yakından ilgilenilir ve her öğrenci için ayrı bir sınav çalışma programı hazırlanır.

  Neden ODTÜLÜLER ?

  Öğrenciler için kendi evini aratmayan, ikinci bir yuva olarak görülen butik dershanelerde sağlıklı veli-öğrenci-öğretmen ilişkisi bulunur ve her öğrencinin başarı durumu, ilerlemesi yakından takip edilir. Öğrencilerin sadece butik dershane içerisindeki notları önem arz etmeyip, aynı zamanda kendi okullarındaki başarı durumları da rehberlik servisi tarafından yakından takip ve analiz edilir.

  Öğrencilere en iyi öğretim olanaklarını sağlamak için tam öğrenme modeli uygulayan butik dershanelerin Ankara’da birçok ilçede şubesi vardır. Sincan ilçesi, hem nüfus bakımından hem de öğrenci bakımından oldukça büyük ilçeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle Sincan butik dershanelere oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır, talep ve ilgi gösterilmektedir. Sincan butik dershanelerde homojen yapıya sahip olan sınıflarda, konuların aktarım biçimi ve hızı sınıfın yapısına göre belirlenir. Tam öğrenme modelinde derslerin işlenmesinden sonra, etütlerde tekrarlar yapılmaktadır.

  Sincan butik dershanelerinin bir diğer farkı da, bu dershanede sene başında oluşturulan kalıplaşmış eğitim programına yıl boyunca bağlı kalınmamasıdır. Öğrencilerin eksiklerine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak bu eğitim programı sürekli kendini yeniler.

  Başarılarımızdan Birkaçı

  Odtülüler Sizi Sınava Hazırlar

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Kübra Ç.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Onur B.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Mesut S.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Utku Fırat A.

  Odtülüler
  Şubat 27, 2021

  Aslı Ş.

  Odtülüler
  Mart 2, 2021

  Selin D.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi