logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz

Sincan Dershane

Odtülüler Eğitim Kurumları arasında yer alan bir diğer merkez ise Sincan Dershane’dir. Eğitim tarzlarındaki seçicilik ve özgünlük, Sincan Dershane’sini Ankara’da benzer dershanelere kıyasla büyük bir farkla tercih edilebilir kılar. Önemli disiplin ritüelleri bulunmaktadır. Örnek disiplin ritüelleri;

 • Verilen ödevleri zamanında yapmayan öğrenciler, ders bitiminden sonra ödevlerini tamamlayarak eğitmen onayı aldıktan sonra kurumdan ayrılabilir.
 • Her ders öncesi elektronik cihazlar öğretmene teslim edilir ve böylelikle öğrencinin ders süresi boyunca ilgisinin sabit tutulması sağlanmış olur.
 • Eğitimlere katılmamak, geç katılmak gibi davranışlarda ceza yaptırımları bulunmaktadır. Bu cezalar öğrenci caydırıcı değil, tekrarın önüne geçme amaçlıdır. Ders konusuna ait soru çözme ödevleri verilir.
 • Ödevlerini aksatan ve devamsızlığı çok olan öğrencilerin etütleri belli sürelerde kesilir. Öğrenci alışkanlığını düzelttiği takdirde etüt kursları devam eder.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  En Uygun Dershanelerden Sincan Dershane

  Öğrencileri eğitme sistemlerinde, hızlı okuma alışkanlığı kazandırma, hafıza teknikleriyle öğretim, gibi birçok yöntem kullanılmaktadır. Sadece ezber yolu ile ders işleyen diğer eğitim kurumlarına nazaran, çok daha uzun ömürlü bilgiler edinmeye, bu bilgileri kullanabilmeye ve devamlı olarak üstüne ekleyebilmeye zemin hazırlamaktadır.  Kararsız öğrenciler için üniversite, bölüm ve meslek seçimlerinde yardımcı olur, fikir sunar ve öğrencinin yeteneğine göre önerilerde bulunur.

  Böylelikle tercih dönemine dek eğitmenlerin desteği ile öğrencinin düşünceleri netleşmiş olur, öncelikleri belirlenir ve daha sağlıklı tercihler yapabilir. Aynı zamanda oldukça merkezi bir konumda bulunan Sincan Dershane, rahat ulaşım avantajı sağlamaktadır. Öğrenciler ve veliler için uygun lokasyonlar seçilmiş, Odtülüler Eğitim Kurumları’nın yerleri bu doğrultuda belirlenmiştir.

  Neden ODTÜLÜLER ?

   

  Sincan Dershane Avantajları

  Gösterdikleri performansın kalitesi ve başarı listeleri göz önüne alındığında, Odtülüler Eğitim Kurumları Türkiye’nin birincil kurumları arasında yer almaktadır. İzmir, Çankırı gibi illerde de şubeleri bulunmakla birlikte, ‘Butik Dershane’ adıyla faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra Sincan Dershane bünyesinde bulunan Veli Bilgilendirme Sistemi sayesinde, veliler öğrenci başarılarını çevrimiçi (online) olarak takip edebilmektedir. Odtülüler Eğitim Merkezi’ne kayıtlı öğrencilerin eğitim süreçlerinden devamlı olarak haberdar olmak ve bilgi almak isteyen veliler için son derece kullanışlı bir hizmettir.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi