Veli Bilgilendirme Sistemi

Eğitim sürecinde öğrencilerin başarılı olmaları için öğrencilerin yanında bulunan herkesin iş birliği içerisinde olması gerekir. Odtülüler Eğitim Kurumu öğrencilerin başarılı olmaları için eğitim sürecinde bulunan herkes iş birliği içersinde hareket etmektedir. Öğretmen, öğrenci, kurum ve veliler birbirleriyle diyalog halinde oldukları bir veli bilgilendirme sistemi mevcuttur. Velilerin öğrencilerinin durumları il eilgili gelişmeleri yakından takip etmesi gerekmektedir. Veliler öğrenci durumlarıyla ilgili gelişmelerden haberdar olmaları gerekir. Veliler gerçekçi verilerle bilgi sahibi olmak isterler. Kurum olarak öğrencilerin gelişimiyle ilgili bilgileri velilerle sürekli paylaşılmaktadır. Öğrencilerle ilgili kararlar alırken birlikte hareket etmek gerekir. Öğrencinin durumunu takip etmek ve sonuçlarla ilgili dönüt almak çok önemlidir. verilen bilgilendirmenin ne kadar işe yaradığını görmemizi sağlar.

Odtülüler Eğitim Kurumları öğrencileri için güvenilir, huzurlu bir ortamda iyi bir eğitim vermektedir. Güler yüzlü, alanında uzman, deneyimli, iyi öğretmenlerle öürencilere iyi bir eğitim vermektedir. Öğrenciler için en iyisini düşünen kurum velilerle sürekli irtibat halindedir ve veli bilgilendirme sistemi bulunmaktadır. Öğrenciler zamanının çoğunu okulda öğretmenleriyle geçirirler. Bu yüzden okullarının verdikleri eğitim ve öğretimde iyi olmaları gerekir. Odtülüler Eğitim Kurumları verdikleri eğitimlerin sonuçları görmek ve evde de eğitimlerini sürdürmelerini desteklemek gerekir. Velilerle sürekli irtibat halinde olan kurum öğrenciler için sağlıklı bir eğitim süreci gerçekleşmiş olur.

Öğrencilerin okuldaki başarıları, devamsızlıkları, ders notları, öğretmenlerin öğrenci için yaptığı yorumlar, öğrencinin geçirdiği gelişim durumları kayıt altına alınarak sayısal veriler ve grafikler şeklinde velilere veli bilgilendirme sistemi sayesinde sunulur. Veliler sahip oldukları şifrelerle sisteme girerek istedikleri zamanlarda çocuklarının durumlarıyla ilgili bilgi sahibi olabilirler. Öğrenciler kendilerini güvende hissettikleri sıcak bir ortamda güler yüzle eğitim alırlar. Butik bir dershane sistemi olduğu için az sayıda öğrenciyle birebir ve yakından ilgilenir. Veliler öğrencilerine özel sistemlere girerek ödev takibi, not takibi, konu analizi, sınav sonuçları, okul başarısı gibi pek çok konuda bilgi sahibi olmaktadırlar. Okulda öğrenciler için gerekli olacak tüm imkanlar sağlanmkatadır. Butik sınıflarda öğrenciler için en iyi eğitim verilmektedir.

Odtülüler Eğitim Kurumları velilerle irtibat halinde olarak öğrencilerin evlerinde huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmaları için onları bilgilendirmektedir. Dershanedeki başarılı ortamın evde de desteklenip devam ettirilmesi gerekir. Öğrencilere ders çalışma alışkanlığı kazandırılarak evde de uygun bir çalışma ortamı oluşturulup öğrencilerin başarılarını sürdürmek amaçlanır.