logo-top-1

Odtülüler Anadolu Liselerimiz

Detaylı Bilgi Alın
logo-top-2

Odtülüler
Kurslarımız

Detaylı
Bilgi Alın
Gurur Tablomuz

Yenimahalle Dershane

Öğrenci başarılarına yönelik uygulamaları ve eğitim düzeni bulunan Yenimahalle Dershane, en çok tercih edilen özel lise ve dershanelerin bulunduğu Odtülüler Eğitim Kurumları’nın merkezlerinden biridir. Deneyim sahibi öğretmenler öğrencilerle hususi ilgilenilerek, uygun fiyatlara maksimum kalite eğitim sunmaktadır. Kayıtlı öğrencilerinin kazandığı üniversite ve bölümleri ile başarı tabloları çok parlaktır.

  İSİM SOYİSİM

  ŞU ANDA BULUNDUĞU SINIF

  TELEFON

  Yenimahalle Dershane Fiyatları

  Öğrenim şartları, az öğrencili butik sınıfları ve kâr amacı gütmeden sundukları eğitim düzeyine kıyasla çok makul ücretlendirmeleri bulunmaktadır. Odtülüler Yenimahalle Dershane, merkezi lokasyonuyla da ön plana çıkmaktadır. Her türlü ulaşım kolaylığı sağlanması, fiyat belirlenmesindeki etkenlerden biridir. Bilinçli eğitim-öğretim ilkeleri ile seçkin eğitim kurumlarından olan Yenimahalle Dershane, velilere de düşünerek ödeme kolaylıkları sunmaktadır. Her öğrenci eşit imkân ve kaynaktan yararlanmaktadır. Öğrencilerin refahları göz ardı edilmemektedir. Bahsedilen şekilde öğrenci dostu olan Odtülüler Eğitim Kurumları’nın fiyat faktörlerinden bir diğeri budur.

  Yenimahalle Dershane’de Öğrenci Takibi Nasıl Yapılır?

  Her bir öğrenciyle özel ilgi kurularak, fazladan etüt ekleyerek ve aralıksız çalışma koşulları ile öğrenci donanımı sağlanmaktadır. Öğrencilerin en büyük sorunlardan biri sınav stresidir. Öğrenci sadece ÖSYM sınavları için değil, sınıf bazında bütün derslerdeki sınavlara da mental anlamda hazırlanır. Öğrencilerin bilgi kavrama teknikleri analiz edilir. Daha az başarılı veya tamamıyla eksik konular için daha fazla çaba harcanır. Bu sayede öğrenciye çalıştığı takdirde yapamayacağı bir dersin söz konusu olmadığı ve başarı elde etmenin aslında kolay olduğu aşılanır.

  Neden ODTÜLÜLER ?

   

  Yenimahalle Dershane Başarı Faktörü

  Kurumun en önemli amacı, öğrenci potansiyelini ortaya çıkararak, verilen düzenli ve kontrollü eğitim sayesinde ulaşabilecekleri en yüksek seviyelerdeki başarıya destek olmaktır. Eğitim kurumunun görevlerinin yanı sıra, ebeveyn görev ve sorumlulukları da başarıyı doğrudan etkilemektedir. Öğrenci teşviki, moral takviyeleri ve sorumluluk bilinci adapte edilerek dershane ilgisi doğrudan tetiklenmiş olur. Bu durum, öğrencinin çalışma ve öğrenme isteğini direkt olarak arttırmaktadır. Yenimahalle Dershane olarak, 7. sınıftan lise son sınıfa kadar olan tüm öğrencilerin %100 başarı teminatı ile güvenli bir şekilde kayıt olmaları mümkündür. Ayrıca mezun grupları da unutulmamış, bir önceki puanlarını unutturacak çok daha başarılı sonuçlar elde edebileceği programlar oluşturulmuştur.

  0312 418 88 58Verimli Ders Çalışma Testi